bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Analizy i raporty
Comperia Stars dla HDI za najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne kwietnia

Comperia Stars dla HDI za najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne kwietnia

Dodano: 2017-05-08

Porównywarka finansowa Comperia.pl sporządziła kolejny ranking cenowy ubezpieczeń komunikacyjnych za kwiecień 2017 r. Pod uwagę wzięto pakiet OC+AC dla 66-letniej posiadaczki samochodu Opel Corsa z silnikiem 1,3 CDTI o wartości około 18 tys. zł.

Na pierwszym miejscu znalazło się ubezpieczenie oferowane przez towarzystwo ubezpieczeń HDI. Koszt rocznego pakietu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i autocasco wynosił 955 zł. Na drugim miejscu w rankingu porównywarki znalazła się Proama, gdzie koszt takiego pakietu, dla przyjętych parametrów, to 1 077 zł. Na podium znalazło się również towarzystwo ubezpieczeń Warta. Polisa komunikacyjna oferowana przez tego ubezpieczyciela wiązała się z kwotą na poziomie 1 169 zł.

Tuż za najlepszą trójką rankingu, na czwartym miejscu uplasowało się Link4 (1 204 zł). Kolejne miejsca zajęły MTU (1 258 zł) i Generali (1 294). Koszt pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w tych towarzystwach nie przekraczał 1 300 zł. Wyniki rankingu wskazują, iż najdroższy pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego OC+AC w kwietniu 2017 r. oferowało natomiast towarzystwo ubezpieczeń Gothaer (1 451 zł).

Zwycięzca rankingu otrzymał wyróżnienie Comperia Stars za najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne kwietnia 2017 r.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...