O beinsured

BEINSURED, czyli nowa jakość w dostępie do informacji

Beinsured to pierwszy na polskim rynku portal, który powstał z myślą o branży ubezpieczeniowej. Celem twórców portalu jest dzielenie się wiedzą i kompetencjami z zakresu ubezpieczeń poprzez dostarczanie sprawdzonych, aktualnych i rzetelnych informacji.

Beinsured  to miejsce tworzone przez profesjonalistów z myślą o profesjonalistach.

 

NAJWAŻNIEJSZE DOKUMENTY I INFORMACJE KSZTAŁTUJĄCE RYNEK UBEZPIECZENIOWY W POLSCE JUŻ OD TERAZ DOSTĘPNE W JEDNYM MIEJSCU.

Ale portal to nie wszystko. Beinsured to również codzienna porcja wiedzy na temat zmian w prawie, nowych orzeczeń sądowych, ciekawych wydarzeń rynkowych, nowych działań podejmowanych przez regulatorów i wiele innych sprawdzonych informacji dostępnych od teraz w formie dziennika, dostarczanego zarówno poprzez pocztę email, portal, ale również poprzez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

 

beinsured to:

 • portal, stanowiący bazę wszystkich publikacji dostępnych na www.beinsured.pl;
   
 • dziennik online, dzięki któremu na Państwa skrzynki mailowe trafiają najważniejsze informacje o rynku ubezpieczeń, dostępny również bezpośrednio na smartfonie, dzięki dedykowanej aplikacji;
   
 • cotygodniowy newsletter skierowany do osób anglojęzycznych;
   
 • klarowny układ i przemyślana kategoryzacja ułatwiająca wyszukiwanie konkretnych informacji;
   
 • funkcjonalna wyszukiwarka, pozwalająca w łatwy sposób znaleźć konieczne informacje;
   
 • możliwość stworzenia indywidualnego konta użytkownika oraz kastomizacja treści, dzięki czemu otrzymują Państwo tylko te informacje, których Państwo rzeczywiście potrzebują;
   
 • hot news, czyli natychmiastowe informowanie o najważniejszych wydarzeniach dla branży ubezpieczeniowej;
   
 • funkcja: zadaj pytanie – jeżeli nie znajdą Państwo potrzebnych informacji na portalu beinsured, nasi specjaliści niezwłocznie znajdą je dla Państwa;
   
 • opracowanie najciekawszych zagadnień w formie raportów i analiz specjalistów beinsured;
   
 • Szkoła Ubezpieczeń beinsured, czyli cykliczne warsztaty i szkolenia dla osób z branży ubezpieczeniowej i nie tylko.

   

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim dlatego, że o jakość i rzetelność gromadzonych i publikowanych informacji odpowiada zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zespołem kieruje radca prawny Piotr Czublun, zajmujący się praktyczną stroną prawa ubezpieczeniowego już od prawie 20 lat, w okresie marzec 2013 – marzec 2016 – członek  zespołu ekspertów ds. prawa ubezpieczeniowego przy Komisji Europejskiej (jedyny przedstawiciel z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej).

 

Ambicją twórców beinsured jest dostarczanie praktycznych i użytecznych informacji, dalekich od akademickich rozważań i dywagacji.

NA BEINSURED WSKAŻEMY TO, CO KAŻDY PROFESJONALISTA POWINIEN WIEDZIEĆ.

Jesteśmy przekonani, że łatwy i szybki dostęp do bogatej i ciągle rozbudowywanej bazy danych, codzienna dystrybucja informacji do każdego użytkownika oraz możliwość pobierania i zapisywania wybranych materiałów, będą dla Państwa pomocne w codziennej pracy oraz pozwolą zaoszczędzić cenny czas.

 

NIE TRAĆ CZASU NA MOZOLNE SZUKANIE INFORMACJI, KTÓRĄ NAJPRAWDOBODOBNIEJ OD RĘKI ZNAJDZIESZ NA BEINSURED*

*A jeżeli jeszcze jej tam nie ma, to my znajdziemy ją dla Ciebie.