ZnanyAgent.com – kolejna na rynku platforma dla agentów

Dodano: 02-06-2021
Publikator: informacja prasowa

4 maja br. rozpoczął działalność portal ZnanyAgent.com. Platforma ułatwia klientom znalezienie odpowiedniego pośrednika w zakupie polisy ubezpieczeniowej. Pomóc ma im w tym intuicyjna wyszukiwarka i rekomendacje udzielone przez użytkowników.

W ciągu miesiąca swój profil na ZnanyAgent.com założyło ponad 130 agentów. Platforma stanowi dla nich kolejną szansę na pozyskanie nowych klientów. Każdy z agentów ma możliwość stworzenia profesjonalnej wizytówki oraz uzyskania wsparcia przy rozwoju swego biznesu.

- Na platformie jest kilka funkcjonalności, takich jak zbieranie rekomendacji klientów czy specjalny link, dający możliwość generowania nowych poleceń od obecnych klientów. Portal ma być też pierwszym kontaktem klienta z agentem. To tutaj klient zajrzy przed spotkaniem, by poznać agenta i sprawdzić, co inni mówią o nim. W menu użytkownika znajduje się również zakładka wideo i szkolenia gdzie będą umieszczane treści szkoleniowe, informacyjne oraz instruktażowe – tłumaczy Marcin Fira, twórca portalu Znany Agent.

Autor projektu ma już kolejne pomysły na rozwój platformy. Fira stawia na działania w mediach społecznościowych. W realizacji są inicjatywy promujące portal, w tym seria filmów i programów:

  • „Nieznane fakty z życia znanego agenta" - krótkie wywiady z użytkownikami portalu, gdzie każdy agent odpowiada na 10 jednakowych pytań; odcinki będą pojawiały się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 10:00
  • Znany Agent News - program informacyjny poświęcony portalowi Znany Agent, w którym będą pojawiać się dane dot. portalu, nowości czy zapowiedzi szkoleń; program będzie emitowany co drugi wtorek o godzinie 9:30
  • "Ale Agent w Znanym Agencie" - LIVE prowadzony we współpracy z ambasadorem marki - Eweliną Kałużną, która razem z zaproszonymi gośćmi będzie rozmawiać na tematy związane z zawodem agenta ubezpieczeniowego; program będzie emitowany na żywo w każdą pierwszą środę miesiąca.

Część programów będzie publikowana na kanałach Znany Agent na Youtube i Facebooku. Pozostałe zostaną udostępnione jedynie użytkownikom portalu znanyagent.com.

Tagi: agent
wstecz