Vienna Life z wyróżnieniem w konkursie „Techno Biznes 2020”

Dodano: 10-07-2020
Publikator: informacja prasowa

Vienna Life wprowadziła w 2019 r. e-podpis w systemie do zawierania umów eWniosek. Usługa została doceniona w konkursie Gazety Bankowej w kategorii „Ubezpieczenia” za najciekawsze i najbardziej innowacyjne wprowadzone w życie rozwiązanie.

- W Vienna Life stawiamy na procesy sprzedażowe, które łączą wygodę i cyfryzację z pozaubezpieczeniowymi potrzebami i przyzwyczajeniami klienta. Dlatego w zeszłym roku, jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń na życie, udostępniliśmy możliwość podpisywania umów ubezpieczeniowych z wykorzystaniem właśnie podpisu elektronicznego. W związku z tym jeszcze przed wybuchem pandemii mieliśmy narzędzia, które umożliwiają naszym klientom i agentom działania online.  Już od połowy 2019 roku nasze ubezpieczenia można zawrzeć zdalnie, korzystając z usługi e-Podpis – komentuje Jarosław Krasowski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Vienna Life TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group. 

Rozwiązanie to jest efektem współpracy Vienna Life z Autenti.  

Techno Biznes jest organizowane przez Gazetę Bankową od trzynasty lat i co roku nagradzane są rozwiązania technologiczne sektora bankowości, ubezpieczeń i przemysłowego.

wstecz