TUZ Ubezpieczenia powołał Wirtualnego Managera Agenta

Dodano: 10-10-2017

TUZ Ubezpieczenia informuje, iż wraz z uruchomieniem nowego call center „TELE TUZ”, powołano do życia Wirtualnego Managera Agenta. Dedykowany konsultant dostępny jest pod linią nr 6, przez 10 godzin na dobę.

Ubezpieczyciel postanowił wrócić do podstaw komunikacji i zaproponować agentom bezpośrednią rozmowę. Pierwsze próby realizacji pomysłu pojawiły się wraz z otwarciem „TELE TUZ” z początkiem lipca br. wówczas powołano do życia specjalną linię dla agentów do negocjacji cen, pozyskiwania informacji o produktach i promocjach, zgłaszania uwag, czy rozwiązania problemów.

Obecnie linia ta została udoskonalona, a wszyscy pracownicy skrupulatnie przeszkoleni. Obejmuje ona takie działania jak pomoc w problemach z aplikacją w Sobol (aktywacja, reset hasła, problemy z logowaniem), wsparcie pracy w Sobol (anulowanie wystawionych polis, funkcjonalności), uzyskanie informacji na temat bieżących konkursów, wyjaśnień na temat OWU, produktów, danych na temat klientów, tj. wysokości zniżek, zwyżek, zaistniałych szkód, terminów polis, wypowiedzeń. Konsultanci przyjmują przez Wirtualnego Managera także propozycje zmian i uwag do systemu Sobol.

- Zdajemy sobie sprawę, że aby iść z duchem czasu, niezbędna jest nieustanna praca nad poprawą komunikacji ze światem. W chwili obecnej udało nam się wprowadzić Call Center „TELE TUZ” z prawdziwego zdarzenia z dedykowaną linią Wirtualnego Managera Agenta – mówi Piotr Zadrożny, prezes TUZ Ubezpieczenia. – W niedalekiej przyszłości postawimy na kolejne udogodnienia w skracaniu czasu kontaktu, aby było szybciej i sprawniej. Obecnie wprowadzamy skrzynkę mailową, ale myślimy już o nowych narzędziach.

wstecz