Trwają zmiany w GrECo JLT Polska poprawiające efektywność spółki

Dodano: 27-02-2017

Dostawca ubezpieczeniowych usług brokerskich oraz usług w zakresie zarządzania GrECo JLT Polska Sp. z o.o. jest w procesie długofalowych zmian, które mają na celu zarówno zwiększyć efektywność pracy jak i podnieść poziom odpowiedniego zarządzania spółką.

Od dnia 23 września 2016 r. Paweł Karcz przestał pełnić funkcję drugiego Członka Zarządu GrECo JLT Polska. Paweł Paluszyński przejął jego obowiązki i jest jedynym członkiem Zarządu. Ponadto nastąpiły zmiany personalne wśród pracowników zarówno GrECo JLT Polska, jak i GrECo Ecclesia.

Kierownictwo spółki nadal funkcjonuje w trzech pionach. Alina Aleks, jako Dyrektor Finansowy, odpowiada za Pion Finansowo-Administracyjny. Paweł Paluszyński jest odpowiedzialny za kontakty z ubezpieczycielami i tworzenie konkurencyjnych ofert. Zarządza również Pionem Sprzedaży, z pomocą Dyrektorów Regionalnych – Tomasza Słodkowskiego, odpowiedzialnego za Region Północna Polska, oraz Piotra Wszoły, odpowiedzialnego za Region Centralna i Wschodnia Polska. Panowie dbają zarówno o kontakty z obecnymi klientami, jak i akwizycję nowych.

„W 2017 r. będziemy rozwijać rozwiązania w ramach tzw. „Specialties” dla klientów z sektorów: Instytucje finansowe, Rolnictwo, Transport, Budownictwo, Górnictwo i Energetyka, Lotnictwo, Kościoły, Szpitale. Jesteśmy przekonani, że ten kolejny rozdział w GrECo JLT będzie zwiastunem zmian tylko i wyłącznie na lepsze” – podaje broker.

wstecz