Tomasz Kukuła nowym szefem Underwritingu Ubezpieczeń Korporacyjnych w Regionie ACEER

Dodano: 13-04-2021
Publikator: informacja prasowa

W Generali nastąpiły zmiany kadrowe. Nowym szefem Underwritingu Ubezpieczeń Korporacyjnych w Regionie ACEER został Tomasz Kukuła, dotychczasowy Dyrektor Underwritingu Ubezpieczeń Korporacyjnych w Generali Polska.

 – Choć żałuję, że Generali Polska traci tak znakomitego specjalistę, to jednocześnie cieszę się z awansu Tomka. Jest on potwierdzeniem, że nasi eksperci są wysoko oceniani przez Grupę. Wiedza i doświadczenie Tomka, a przede wszystkim jego praktyczna znajomość realiów rynkowych, daje mi pewność dalszego rozwoju ubezpieczeń korporacyjnych w Generali Polska. Warte podkreślenia jest także, że to jeden z bardzo nielicznych przypadków, kiedy w obszarze ubezpieczeń korporacyjnych Polak awansuje do struktur regionalnych. Dziękuję Tomkowi za profesjonalną i partnerską współpracę w ostatnich latach i życzę mu samych sukcesów w nowej roli. Przed nami wymagające zadanie znalezienia kandydata o podobnych kwalifikacjach – mówi Rafał Tokarz, Dyrektor Zarządzający ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych w Generali Polska

Tomasz Kukuła będzie odpowiedzialny za stratefię underwritingu ubezpieczeń korporacyjnych w Austrii, Europie Środkowo-Wschodniej i Rosji. Kukuła posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w underwritingu i zarządzaniu portfelem dużych ryzyk majątkowych. Z Generali jest związany od 2014 r. 

wstecz