STBU zakończył budowę nowej struktury Spółki

Dodano: 20-12-2016

Spółka STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi poinformował o zakończeniu procesu tworzenia nowej struktury. Celem tych zmian jest zwiększenie efektywności biznesowej brokera. Niedawno informowaliśmy o zmianie w Zarządzie Spółki (czytaj więcej: Zmiany w zarządzie STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi). Powołanie Adama Lewandowskiego na Prezesa Zarządu Spółki, zostało uzupełnione o kolejne decyzje.

Jak podaje STBU, nowa struktura jest dopasowana do strategii działań na lata 2017-2020 i wykorzystuje potencjał kompetencyjny dotychczasowych zarządzających. - Jesteśmy w pełni przygotowani do działania w rozpoczynającym się za kilka dni 2017 roku - mówi Adam Lewandowski, prezes zarządu. - Minione miesiące zaowocowały ustaleniami podjętymi we współpracy z KPMG, które pozwalają patrzeć z optymizmem na wyzwania coraz bardziej konkurencyjnego rynku. Utrzymujemy bezdyskusyjną wartość w postaci kompetencji rozpoznawalnych na rynku brokerów, a jednocześnie mamy większą niż dotychczas elastyczność w podejmowaniu decyzji - dodaje Adam Lewandowski.

Wojciech Hartung objął opiekę nad całością ubezpieczeń lądowych. Zbigniew Foltyński będzie nadzorował ubezpieczenia morskie i transportowe. Dariusz Kalinowski będzie odpowiedzialny za obszar ubezpieczeń osobowych. To najważniejsze zmiany kończące budowę nowej struktury przez brokera.

wstecz