Santander przygotował dodatkową ochronę na wypadek zachorowania na COVID-19 w ramach ubezpieczenia Assistance

Dodano: 03-03-2021
Publikator: informacja prasowa

Klienci Santander Consumer Multirent w ramach ubezpieczenia Assistance otrzymają dodatkową ochronę związaną z ryzykiem zachorowaniem na COVID-19. Produkt dostarcza Europ Assistance S.A.

Ubezpieczenia na wypadek zachorowania na COVID-19 zapewnia świadczenie w przypadku hospitalizacji, a także pomoc assistance, w tym dostawę zakupów do domu, opiekę nad dziećmi lub osobami starszymi czy transport medyczny. Do wyboru są 4 warianty ubezpieczenia. W ramach trzech z nich klient może otrzymać 100 zł za każdy dzień hospitalizacji oraz jednorazową wypłatę w wysokości 2000 zł w przypadku trafienia na OIOM. Czwarty, najszerszy wariant ubezpieczenia - VIP Exclusive - obejmuje dodatkowo pomoc profilaktyczną, wsparcie dla osób przebywających na kwarantannie oraz wyższe kwoty świadczeń dla osób, które trafią do szpitala w związku z COVID-19.

– Dla wielu przedsiębiorców zachorowanie na COVID-19 to problem nie tylko związany z samym ryzykiem zdrowotnym, jakie niesie choroba. To także komplikacje w prowadzeniu firmy. Nie każdy może sobie bowiem pozwolić na pozostawienie na pewien czas wszystkich tematów związanych z codzienną działalnością gospodarczą, którą prowadzi. Chcemy jak najlepiej wspierać naszych klientów w tego typu sytuacji, dlatego wspólnie z naszym partnerem, Europ Assistance S.A. zaproponowaliśmy im dodatkowe elementy do oferowanego ubezpieczenia – mówi Tomasz Białek, Dyrektor Zarządzający ds. Operacji, Santander Consumer Multirent.

Ubezpieczenie Assistance z pakietem COVID-19 dostępne jest dla przedsiębiorców, którzy korzystają z finansowania udzielanego przez Santander Consumer Multirent.

wstecz