SALTUS Ubezpieczenia oferuje organizację szczepień na COVID-19 w firmie

Dodano: 05-01-2021
Publikator: informacja prasowa

SALTUS Ubezpieczenia umożliwia zorganizowanie szczepień na koronawirusa w przedsiębiorstwach. Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień przewiduje się bezpłatną organizację mobilnych punktów w siedzibie firmy.

Powszechna rejestracja na szczepienia przeciw koronawirusowi rusza 15 stycznia. Zainteresowani szczepieniami ubezpieczeni muszą zgłosić do SALTUS Ubezpieczenia liczbę osób, która chce się zaszczepić, a partnerzy medyczny SALTUS Ubezpieczenia przygotują punkt i przeprowadzą szczepienia.

– Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 zakłada możliwość zorganizowania mobilnych punktów szczepień, m.in. w siedzibie przedsiębiorstwa. Choć powszechne zapisy na szczepienia jeszcze nie ruszyły, to nasi ubezpieczeni mogą już zgłaszać chęć przygotowania punktu u siebie w firmie. Podobnie jak szczepienia w ramach NFZ, są one bezpłatne. Także organizacja punktu nie wiąże się z żadną opłatą. Co więcej, będą z nich mogły skorzystać też rodziny i partnerzy pracowników – mówi Xenia Kruszewska, Dyrektor Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych w SALTUS Ubezpieczenia.

wstecz