Ruszyła kampania „Pomyśl, ile można zdziałać razem”

Dodano: 22-02-2021
Publikator: informacja prasowa

Wystartowała ogólnopolska kampania UNIQA, „Pomyśl, ile można zdziałać razem”, która nawiązuje do połączenia spółek UNIQA i AXA w Polsce. 

– Strategią integracji jest połączyć wszystko, co w UNIQA i AXA jest najlepsze. Dążymy więc do tego, aby wypromować markę UNIQA na miarę rozpoznawalności AXA, drugiej pod tym względem marki ubezpieczeniowej w Polsce*. Razem mamy wszystkie atrybuty - wiarygodność, zaufanie klientów i partnerów, 30-letnią historię obecności w Polsce, pęd do klientocentryczności, nowoczesności i innowacyjności. Teraz chodzi o to, aby o marce UNIQA jak najwięcej osób się dowiedziało – mówi Jarosław Matusiewicz, wiceprezes ds. kultury organizacyjnej, HR, marki i komunikacji po połączeniu UNIQA i AXA.

Kampania rozpoczęła się 22 lutego. Początkowo będą emitowane spoty wizerunkowe, a następnie – spoty produktowe.

– To wyjątkowa kampania, również dlatego, że została przygotowana wspólnie przez oba zespoły UNIQA i AXA, które od kilku miesięcy, ramię w ramię, pracowały nad jej ostatecznym kształtem. Była też kręcona w wyjątkowych czasach, w których bliskość i wzajemna pomoc nabrały szczególnego znaczenia. Dlatego w najnowszym spocie wizerunkowym pokazujemy połączenie firm przez pryzmat ludzi pracujących w obu organizacjach. Mówimy o sumie energii pracowników, ich zaangażowaniu i chęci współpracy – tłumaczy Agnieszka Durst-Wilczyńska, dyrektor Departamentu Zarządzania Marką po połączeniu UNIQA i AXA, która stoi za ostatnimi sukcesami wizerunku AXA. – Udowadniamy, że zarówno w życiu, jak i w biznesie można osiągać coraz więcej, czerpiąc z tego radość i satysfakcję – dodaje.

wstecz