PZU zmienia rzecznika prasowego

Dodano: 20-02-2020
Publikator: informacja prasowa

Piotr Bugajski, Dyrektor ds. Relacji z Mediami w PZU przejął funkcję Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej, które do tej pory sprawował znany doskonale na rynku ubezpieczeniowym Damian Ziąber.

Piotr Bugajski związany jest z Grupą PZU od prawie czterech lat. Początkowo współpracował przy strategicznych projektach komunikacyjnych związanych m.in. z transakcją zakupu Pekao. Na początku 2019 roku objął funkcję Dyrektora ds. Promocji Produktów Emerytalnych. Organizował kampanię informacyjną i marketingową Pracowniczych Planów Kapitałowych. Odpowiadał też za współpracę z partnerami społecznymi w tej dziedzinie.

W sierpniu 2019 r. zajął stanowisko Dyrektora ds. Relacji z Mediami. Odpowiadał za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnych w zakresie promocji działań i produktów Grupy. Był współtwórcą projektów komunikacyjnych związanych m.in. z udziałem PZU w Forum Ekonomicznym w Krynicy, Kongresie 590 w Jasionce i Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, a także akcji i kampanii społecznych PZU w ramach programu #10latdłużej.

Przed przejściem do PZU Bugajski pracował jako dziennikarz czołowych mediów, m.in. w Polskim Radiu i Polskiej Agencji Prasowej. Był twórcą i redaktorem naczelnym portalu Dziennik.pl.

Damian Ziąber w Grupie PZU pracował od początku kwietnia 2019 r. Posiada prawie 20-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji i public relations.

wstecz