PZU Zdrowie uruchomiło pierwszy punkt szczepień drive thru w Warszawie

Dodano: 11-05-2021
Publikator: informacja prasowa

W Warszawie został uruchomiony pierwszy punkt szczepień typu drive thru. Może z niego skorzystać każdy, kto posiada skierowanie. Punkt znajduje się na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Woronicza i Modzelewskiego, w okolicy Metro Wierzbno. Stanowisko zorganizowało i medycznie zabezpiecza PZU Zdrowie. Miejsca bezpłatnie użycza Telewizja Polska.

Punkt szczepień jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Pracuje w nim kadra Centrum Medycznego PZU Zdrowie Warszawa Puławska. By się zaszczepić, należy zapisać się wcześniej przez Internetowe Konto Pacjenta lub bezpłatną Infolinię 989. Pierwszych pacjentów punkt przyjął 10 maja.

– To kolejne działanie związane z walką z pandemią, które PZU Zdrowie kieruje do wszystkich potrzebujących, nie tylko naszych pacjentów. Wierzę, że ogólnodostępny punkt szczepień pomoże mieszkańcom Warszawy i okolic szybciej skorzystać ze szczepienia, a tym samym przybliży wyczekiwany powrót do normalności. Dziękuję wszystkim naszym pracownikom zaangażowanym w powstanie i prowadzenie punktu. Wyrazy uznania należą się również zarządowi Telewizji Polskiej, który wsparł nas w organizacji i nieodpłatnie udostępnił teren w dobrej lokalizacji  – mówi Anna Janiczek, prezes Zarządu PZU Zdrowie.

wstecz