PZU zaprosi studentów i absolwentów na praktyki

Dodano: 18-03-2021

W PZU w tym roku po raz kolejny przeprowadzi Program Praktyk i Staży dla studentów i absolwentów.  Dla uczestników przygotowano aż 60 miejsc pracy z różnych obszarów biznesowych, m.in. finansów, obsługi szkód i świadczeń, sprzedaży, audytu, IT, HR, analizy biznesowej, obsługi prawnej i underwritingu.

- To już kolejna edycja Programu Praktyk i Staży. Mamy bogate doświadczenie we współpracy z młodymi, zdolnymi i ambitnymi ludźmi. Cieszy nas to, że studenci i absolwenci od lat chcą wiązać swoją karierę z PZU i zdobywać u nas pierwsze doświadczenie zawodowe. Oferujemy im konkretne, merytoryczne zadania oraz wsparcie profesjonalnych i inspirujących mentorów którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą  – mówi Anna Wardecka, dyrektor Biura Zarządzania Kadrami PZU.

Praktyki będą trwać trzy miesiące – od lipca  do końca września, natomiast staże pół roku - od lipca do końca grudnia. W związku ze startem programu, przygotowano specjalną kampanię informacyjną. Obejmie ona reklamy w mediach społecznościowych, portalach studenckich oraz działania online.

- Chcemy dać potencjalnym kandydatom jak najwięcej informacji o możliwościach, jakie daje udział w programie. Dlatego w kwietniu planujemy tygodniowe wydarzenie online, podczas którego zainteresowani będą mieli okazję spotkać się wirtualnie z naszymi rekruterami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i podpowiedzą, które praktyki lub staże będą najciekawsze dla kandydatów. O szczegółach wydarzenia będziemy informować w naszych mediach społecznościowych – mówi Anna Gaertig, kierownik Zespołu Rekrutacji i Marki Pracodawcy.

wstecz