Pramerica Życie partnerem tegorocznych Warszawskich Dni Rodziny

Dodano: 02-03-2017

W dniach 17-19 marca 2017 r. odbędą się Warszawskie Dni Rodziny. Podczas tego święta, rodziny wraz z dziećmi będą miały możliwość za darmo skorzystać z ofert firm realizujących zajęcia dla najmłodszych, ośrodków kształcenia, czy placówek rozwojowych. Partnerem tegorocznego wydarzenia jest Pramerica Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji SA. W dniu 19 marca 2017 r. odbędzie się także Warszawski Piknik Rodzinny.

- Przygotowaliśmy wyjątkową strefę CHRONIĘ, BO KOCHAM, w której czeka mnóstwo atrakcji dla całych rodzin zarówno tych spodziewających się maluszków, jak i tych z pociechami – mówi Małgorzata Morańska, rzecznik prasowy Pramerica Życie. - To tutaj, między innymi, przyszli rodzice będą mogli porozmawiać o wsparciu fizycznym i psychicznym w okresie ciąży i połogu, a małe dzieci skorzystają z bezstresowej i nieodpłatnej konsultacji stomatologicznej. W wyjątkowy sposób zadbamy o dobry humor odwiedzających naszą strefę gości, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy - dodaje.

W przygotowanej przez ubezpieczyciela strefie, zorganizowane zostaną liczne ciekawe zabawy dla najmłodszych. Rodzice natomiast, będą mieli możliwość porozmawiać z Life Plannerami o finansowym zabezpieczeniu potrzeb i marzeń całej rodziny. Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.warszawskiednirodzinne.pl

wstecz