Portal Wiedzy Korporacyjnej – brokerze, to dla Ciebie

Dodano: 24-07-2022
Publikator: informacja prasowa

Ponieważ nowoczesny broker musi być specjalistą na wielu płaszczyznach biznesowych, ERGO Hestia postanowiła w tym pomóc i uruchomiła Portal Wiedzy Korporacyjnej.

Serwis zawiera specjalistyczne szkolenia i materiały edukacyjne. To baza wiedzy z szeroko pojętego obszaru ubezpieczeń. Platforma spełnia także rolę centrum komunikacji brokerów z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz jest wsparciem dla partnerów ubezpieczyciela w procesie profesjonalizacji zawodowej.

Portal składa się z dwóch części – otwartej i zamkniętej. W ramach wersji pierwszej – każdy ma dostęp do Centrum Wiedzy, które składa się z np. eksperckich artykułów. Natomiast do części drugiej mają dostęp wyłącznie zarejestrowani brokerzy. Znajduje się tam nieustannie aktualizowana baza szkoleń zawodowych. Dodatkowo osoby zarejestrowane mają możliwość uczestnictwa w dedykowanych spotkaniach z ekspertami zewnętrznymi.

Udział w szkoleniach zamieszczonych na Portalu Wiedzy Korporacyjnej daje możliwość spełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego i uzyskania certyfikatu. Serwis jest jednym z wielu działań ERGO Hestii na rzecz profesjonalizacji rynku ubezpieczeniowego.

Portal Wiedzy Korporacyjnej dostępny jest pod adresem: www.portalwiedzykorporacyjnej.ergohestia.pl.

 

wstecz