Polskie Centrum Brokerskie z ofertą dla spółek Skarbu Państwa

Dodano: 31-05-2021
Publikator: informacja prasowa

Polskie Centrum Brokerskie to nowa marka na rynku ubezpieczeń i reasekuracji. Do tej pory spółka świadczyła usługi przede wszystkim dla podmiotów z Grupy Kapitałowej PGNiG. Jako Polskie Centrum Brokerskie natomiast będzie kierować ofertę również do innych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Polskie Centrum Brokerskie będzie świadczyć kompleksowe usługi doradztwa i pośrednictwa ubezpieczeniowego. Firma będzie jedynym licencjonowanym pośrednikiem zarówno ubezpieczeniowym, a także reasekuracyjnym, z udziałem Skarbu Państwa.

– Polskie Centrum Brokerskie jest pierwszym tego typu projektem w Polsce. Tworzy je zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w największych firmach na rynku ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym. Zamierzamy zmodyfikować dotychczasowy model obsługi brokerskiej, współpracując również z renomowanymi brokerami funkcjonującymi na rynku. Uzyskanie jak najlepszej oferty dla klienta będzie kluczowym elementem naszej strategii. Zamierzamy zoptymalizować koszty obsługi brokerskiej, co może wzbudzić kontrowersje na rynku, zwiększając jego konkurencyjność. Zapraszamy spółki, które potrzebują skrojonego na miarę doradztwa ubezpieczeniowego i usług brokerskich. Już wkrótce będziemy mogli pochwalić się pierwszymi, zrealizowanymi projektami – podsumowuje Wojciech Czapiński, prezes Polskiego Centrum Brokerskiego.

wstecz