Podsumowanie roku z Mondial Assistance

Dodano: 08-01-2020

Jak Mondial Assistance zapamięta rok 2019 i co czeka branżę ubezpieczeniową w 2020 r.? Wypowiedzi dla redakcji beinsured udzielił Tomasz Frączek, prezes Mondial Assistance. 

Miniony rok pokazał, że wśród Polaków wzrosła świadomość ubezpieczeniowa. Coraz więcej osób posiada assistance, pamięta o tym, a w razie potrzeby chętnie z niego korzysta. Tempo naszego życia jest bardzo intensywne. W przypadku nagłych, kryzysowych sytuacjach, które zaburzają codzienne plany wolimy zwrócić się o pomoc. Dzięki temu otrzymujemy ją sprawnie i zaoszczędzamy czas.

Rok 2019 był intensywny i pracowity. Pełen wyzwań, niekiedy trudnych i wymagających od nas nieszablonowych rozwiązań. Dzięki nim otworzyły się przed nami nowe perspektywy. 

Rosnąca popularność ubezpieczeń wśród Polaków jest dobrym prognostykiem dla branży ubezpieczeniowej, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i tworzy produkty jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb. Rynek ubezpieczeniowy reaguje na zmiany. Pojawia się więc coraz więcej pakietów ubezpieczeniowych dedykowanych dla określonych grup.

W 2020 roku skupimy się na produktach medycznych takich jak: telemedycyna, konsultacje lekarskie, rehabilitacja. Będziemy szerzej oferować znane i popularne produkty takie jak NNW.

wstecz