Oferta długoterminowego wynajmu samochodu wraz z ubezpieczeniem w BGŻ BNP Paribas

Dodano: 20-07-2016

Specjalną ofertę dla swoich klientów z segmentu MŚP prowadzących działalność rolniczą przygotował Bank BGŻ BNP Paribas wraz z Arval Service Lease Polska.

Firma Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. należąca do Grupy BNP Paribas, przygotowała specjalną ofertę długoterminowego wynajmu samochodu wraz z pakietem usług dodatkowych, który obejmuje między innymi obsługę serwisową auta, zakup, wymianę i serwis ogumienia. Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2016 r. i skorzystać z niej mogą klienci Banku prowadzący działalność rolniczą.

– Tym razem przedsiębiorcy prowadzący działalność rolną, mogą skorzystać z korzystnej oferty wynajmu samochodu marki Toyota. W przeciwieństwie do leasingu, czy kredytu samochodowego, Bank nie pobiera opłaty wstępnej, a klient nie ma obowiązku wykupu auta po zakończeniu umowy i może skorzystać ponownie z propozycji wynajmu - powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas.

W pakiecie znajduje się również ubezpieczenie OC, AC, NNW wraz z Assistance oraz samochód zastępczy i likwidacja szkód.

- Poza autem użytkownik otrzymuje pakiet usług dodatkowych. Skonstruowana w ten sposób oferta pozwala obniżyć koszty utrzymania pojazdu. Cały koszt usługi zamyka się w jednej, miesięcznej racie. Na indywidualne potrzeby klienta dostosowujemy ofertę zarówno w przypadku marki, parametrów, jak i wyposażenia pojazdu – dodał Maciej Piskorski.

wstecz