Nowy wiceprezes Europa Ubezpieczenia

Dodano: 06-04-2020
Publikator: informacja prasowa

Europa Ubezpieczenia ma nowego wiceprezesa. Do zarządu dołączył Artur Chądzyński, będzie odpowiedzialny za finanse.

- Ubezpieczyciel, które ma aspiracje, by być liderem zmian na rynku, potrzebuje CFO, który będzie nie tylko świetnym finansistą, ale także będzie rozumiał biznes. Jestem przekonany, że Artur jest właśnie taką osobą. Cieszę, że do nas dołączył i będzie wspierał Europę swoim doświadczeniem i wiedzą – mówi Marat Nevretdinov, prezes Europa Ubezpieczenia.

Powołanie Artura Chądzyńskiego to element planu sukcesji na stanowisku członka zarządu, odpowiedzialnego za finanse. Po zakończeniu tego procesu w skład zarządu Europy Ubezpieczenia będą wchodzić: Marat Nevretdinov, Artur Chądzyński, Maciej Kloze  oraz Marta Małek-Bernadzikowska.

Chądzyński ma blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe w finansach. Pracował jako doradca, audytor i zarządzający procesami sprawozdawczymi. Posiada tytuł Biegłego Rewidenta. Pracował m.in. w EY i KPMG. Uczestniczył także w najważniejszych konferencjach branżowych i szkoleniach jako ekspert w zakresie finansów, audytu wewnętrznego i zarządzenia ryzykiem w zakładach ubezpieczeniowych.

wstecz