Nowy oddział multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia w Galerii Północnej

Dodano: 14-09-2017

Multiagencja Superpolisa Ubezpieczenia uruchomiła nową placówkę w otwartej 14 września warszawskiej Galerii Północnej. Klienci nowego centrum handlowego będą mieli dostęp do kilkudziesięciu produktów wszystkich największych towarzystw działających na polskim rynku ubezpieczeniowym.

– Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci cenią sobie oszczędność czasu i zależy im na dostępie do produktów ubezpieczeniowych na równi z dostępem do innych sklepów i usług. Dlatego wybierając lokalizację nowego oddziału multiagencji zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w warszawskiej Galerii Północnej. Dzięki temu zainteresowani ubezpieczeniem od poniedziałku do niedzieli mogą wybierać pomiędzy kilkudziesięcioma produktami wszystkich najważniejszych zakładów ubezpieczeń – mówi Sebastian Zadrożny, Dyrektor Zarządzający Siecią Zewnętrzną w Superpolisa Ubezpieczenia.

Nowy oddział multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia zlokalizowany jest na poziomie -2 centrum handlowego. W placówce można skorzystać z bezpłatnych kalkulacji cen ofert 30 ubezpieczycieli oraz pomocy w dopasowaniu oferty pod względem ceny i zakresu ochrony.

 

wstecz