Nowe ubezpieczenie domu i mieszkania od BZ WBK-Aviva - Locum Comfort

Dodano: 17-07-2017

W dniu 17 lipca 2017 r. BZ WBK-Aviva wprowadziło do oferty Banku Zachodniego WBK nową odsłonę ubezpieczenia domów i mieszkań Locum Comfort.

- Pracując nad nową wersją ubezpieczenia uwzględniliśmy zgłaszane przez klientów potrzeby. Chcemy, by w ofercie Banku Zachodniego WBK było atrakcyjne, nowoczesne ubezpieczenie majątkowe z wieloma ciekawymi opcjami dodatkowymi i dużą elastycznością wyboru – komentuje Krzysztof Charchuła, prezes Zarządu BZ WBK-Aviva TU.

Klienci mają pełną swobodę w konfiguracji zakresu ubezpieczenia w zależności od potrzeb. Ochroną można objąć dom, mieszkanie, wyposażenie, budowle dodatkowe np. garaż, ale również dom letniskowy. Dostępny jest także szeroki pakiet usług assistance z dostępem do różnych specjalistów zarówno domowych, jak i medycznych. BZ WBK-Aviva wprowadza także Gwarancję Szybkiej Wypłaty Odszkodowania w ciągu 10 dni roboczych, dla określonych szkód.

Klienci, którzy zakupią produkt do 31 sierpnia br. otrzymają 20% zniżkę w składce. Dodatkowo, osoby, które wybiorą pakiet ubezpieczenia - nieruchomość, ruchomości od ognia i kradzieży oraz OC, otrzymają voucher zniżkowy na zakup polisy turystycznej „Na Podróż” ze zniżką do 50%.

Ponadto ubezpieczyciel wprowadza Ubezpieczeniowy Program Lojalnościowy, w ramach którego będzie premiować klientów za kontynuację ochrony oraz wybór kolejnych produktów. W ramach programu można liczyć na zniżki nawet do 30%.

wstecz