Nowe narzędzie dla agentów

Dodano: 09-05-2016

Program InAgent to system optymalizujący pracę agenta stacjonarnego. Wspiera aż 13 towarzystw ubezpieczeniowych, a istotą tego narzędzia jest szybkie i efektywne przeliczenie ofert tych ubezpieczycieli. Łącząc w sobie zalety agenta stacjonarnego i internetowej porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych jest rewolucyjnym narzędziem w branży.

Łatwo i przyjemnie z InAgent

Przypomnijmy - zazwyczaj wyliczenie ofert ubezpieczeń w poszczególnych towarzystwach zajmuje multiagentom wiele czasu. Aby poznać składkę danego TU należy wprowadzić dane na temat samochodu i jego właściciela w różnych kalkulatorach, obsługujących pojedynczych ubezpieczycieli. Program dla agenta ubezpieczeniowego InAgent.pl ma to zmienić - dzięki niemu wystarczy wprowadzić informacje potrzebne do wyliczenia składki zaledwie jeden raz, a system zwróci nam ceny i zakres ofert w zunifikowanym zestawieniu i to wszystko w zaledwie kilka minut!

Inne zalety programu InAgent

Używając platformy InAgent multiagenci stacjonarni wciąż będą mogli korzystać ze swoich zniżek i upustów. Dzięki skróceniu czasu kalkulacji będzie można obsłużyć więcej klientów. Sprawne i szybkie wystawienie polisy może spowodować zdobycie większego zaufania ze strony kierowców, którzy chętnie wrócą po ofertę odnowienia za rok. Dużym plusem jest także możliwość powrotu do kalkulacji. Z InAgent nie ma również konieczności przeskakiwania pomiędzy ekranami - wszystkie dane i wyniki wyliczeń znajdują się w jednym miejscu.

Szybki start z InAgent

Instalacja platformy jest bardzo prosta. Wystarczy dostęp do Internetu i korzystanie z przeglądarki internetowej Chrome, gdyż to ona właśnie wspiera system InAgent. Dla zainteresowanych możliwe jest zainstalowanie programu na bezpłatny okres próbny liczący 3 miesiące.

wstecz