Nowa platforma sprzedaży ubezpieczeń online od Axa i Prudential

Dodano: 16-09-2016

Portal Money.pl wraz z towarzystwami ubezpieczeń AXA oraz Prudential przygotowało serwis online swiadomy-wybor.com, zawierający ofertę ubezpieczeń dla różnych grup: dzieci i młodzieży, studentów, dorosłych oraz ubezpieczenia podróżne. Ponadto, ambicją serwisu jest dostarczenie użytkownikom wiedzy na temat ubezpieczeń i procesu postępowania w przypadku wystąpienia szkody.

„Podczas tworzenia portalu przyświecał nam jeden cel: aby w jednym miejscu znalazły się oferty ubezpieczeń, które sprawdzą się na każdym etapie życia – od polisy NNW dla przedszkolaka, przez ubezpieczenie turystyczne, aż do oszczędzania na emeryturę” – napisano w komunikacie przedstawiającym nowym serwis.

Dla najmłodszych przygotowano ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenie posagowe, którym można objąć dzieci w wieku od 3 miesięcy do 16 r. ż. Ubezpieczającym nie musi być rodzic dziecka, zakup polisy mogą dokonać jego dziadkowie, chrzestni, czy przyjaciele rodziny. Platforma udostępnia ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków.

Dla dorosłych przygotowano produkt „Ubezpieczenie Emerytura bez obaw” od Prudential. Natomiast, najszersza oferta ubezpieczenia NNW została opracowana dla studentów. Mogą oni dokonać wyboru oferty zarówno ze względu na czas trwania umowy ubezpieczenia, bądź jego zakresu. Z kolei ubezpieczenia turystyczne dystrybuuje poprzez platformę swiadomy-wybor.com Axa.

Serwis umożliwia przystąpienie do umowy online i dostarczenie polisy na pocztę elektroniczną. Za dokonanie wyboru ubezpieczenia przez serwis klient otrzyma 10-procentowy rabat.

wstecz