mojePZU w AppGallery

Dodano: 26-05-2021
Publikator: informacja prasowa

Aplikacja mojePZU to jedna z najbardziej rozbudowanych platform samoobsługowych istniejąca na polskim rynku finansowo-ubezpieczeniowym. Od niedawna jest ona dostępna w AppGallery, autorskim sklepie z aplikacjami Huawei. Skorzystać z niej mogą użytkownicy urządzeń opartych o Google Mobile Services. W najbliższym czasie zostanie zintegrowana także z Huawei Mobile Service, można więc będzie aplikację zainstalować na najnowszych urządzeniach tej marki.

Przez aplikację klienci mogą zgłosić szkodę, sprawdzić jej status, kupić niektóre ubezpieczenia majątkowe, inwestować oszczędności czy zapisać się na wizytę lekarską bez wychodzenia z domu. mojePZU jest ciągle rozwijane i wzbogacane o nowe udogodnienia.

– Dołączenie aplikacji Grupy PZU do AppGallery jest dla nas niezwykle istotne, ponieważ uzupełnia portfolio sklepu o bardzo ważny tytuł, z której codziennie korzysta bardzo wielu użytkowników naszych urządzeń. Pracujemy nad tym, aby aplikację już niebawem mogli pobrać również użytkownicy urządzeń wyposażonych w HMS – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

wstecz