MetLife „Perłą Polskiej Gospodarki”

Dodano: 16-12-2019
Publikator: informacja prasowa

MetLife zostało docenione w XVII edycji rankingu „Perły Sektora Finansowego” przygotowywanego przez magazyn ekonomiczny „Polish Market” we współpracy z SGH.

Wyniki tegorocznego rankingu ogłoszono 10 grudnia br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Spółkę MetLife doceniono za konsekwencję w realizacji polityki i strategii, a także – za pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

- Od wielu lat mamy zaszczyt zaliczać się do „Pereł Polskiej Gospodarki”, czyli do grona najsilniejszych przedsiębiorstw w Polsce. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego wyróżnienia, tym bardziej że o pozycji firmy w zestawieniu decydują twarde dane ekonomiczne, takie jak m.in. efektywność i dynamika rozwoju powiedział Mirosław Kisyk, Prezes i Dyrektor Generalny MetLife.

 Ranking poprzedza badanie ponad 2000 firm, które są oceniane przez algorytm przygotowany przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Firmy są szeregowane na podstawie międzynarodowych wskaźników audytorskich. Nagrody wręcza się trzem najlepszym firmom w trzech kategoriach: „Perły Wielkie”, „Perły Duże” oraz „Perły Sektora Finansowego”.

wstecz