Kompleksowa ochrona dla właścicieli pojazdów od PZU

Dodano: 10-05-2021
Publikator: informacja prasowa

PZU oferuje ubezpieczenie PZU Auto AC. Nową umowę AC klienci mogą kupić ze zniżką do 28 proc.

Ochrona wynikająca z ubezpieczenia PZU Auto AC jest bardzo szeroka. Ubezpieczenie chroni od praktycznie wszystkich zagrożeń, wyłączając jedynie te wykluczone w ogólnych warunkach ubezpieczenia, na przykład atak terrorystyczny.

– Z polisą PZU Auto AC właściciel pojazdu zyskuje pewność, że pomożemy mu za każdym razem, niezależnie od tego, czy będzie to uszkodzenie karoserii przez np. silny grad czy włamywacz zniszczy pojazd, albo gryzonie przegryzą przewody. Nasze ubezpieczenie chroni nawet w takich sytuacjach, których dziś nie potrafimy przewidzieć – wyjaśnia Tomasz Piekarski, dyrektor Biura Produktów Komunikacyjnych PZU.

Kupując pakiet: OC, AC i NNW nowi klienci mogą skorzystać ze zniżki do 28 proc. Oferta dotyczy zarówno ubezpieczeń samochodów osobowych, jak i ciężarowych w nadwoziu osobowym oraz tych o ładowności do 750 kg i DMC do 3,5 t.

Ubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkowe opcje – Pomoc w Drodze czy Asystent Zdrowotny. Zakupu dokonać można za pośrednictwem serwisu mojePZU, przez infolinię lub w oddziałach PZU w całej Polsce.

wstecz