Klienci mBanku z ubezpieczeniem nieruchomości all risk od AXA

Dodano: 26-01-2017
Kategorie :

mBank we współpracy z AXA Ubezpieczenia, strategicznym partnerem banku, wprowadził do swojej oferty pierwsze ubezpieczenie nieruchomości w formule All Risk.

Nowy produkt w ofercie banku - „Dom i bliscy” – to pierwsze ubezpieczenie od wszystkich ryzyk. Ta forma ochrony zabezpiecza przed wszystkimi zdarzeniami, które nie zostały wprost wyłączone. Daje to maksymalnie szeroką ochronę, wydłużając listę o zdarzenia trudne do przewidzenia lub szczególnie skomplikowane.

Specjalnie skonstruowany, internetowy wniosek o ubezpieczenie jest prosty i automatycznie szacuje wartość nieruchomości w oparciu o dane rynkowe. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku ubezpieczeń direct. Jak zapewnia mBank, ten sposób zawierania polisy dla klienta przypomina wizytę u agenta ubezpieczeniowego.

„Dodatkowo klienci chcący ubezpieczyć nieruchomość objętą kredytem hipotecznym będą mieli ułatwione zadanie, ponieważ wszelkie niezbędne dokumenty zostaną automatycznie przesłane do banku, w którym klient posiada kredyt hipoteczny. W przypadku osób posiadających kredyt hipoteczny w mBanku sytuacja będzie jeszcze prostsza, ponieważ cesja dokona się całkowicie automatycznie” – podaje bank.

Ubezpieczenie obejmuje nieruchomość własną lub wynajmowaną, w tym m.in.: mury, elementy stałe, instalacje, pomieszczenia przynależne, miejsca postojowe; nieruchomość, w której częściowo prowadzona jest działalność gospodarcza oraz przedmioty znajdujące się w wynajmowanym mieszkaniu.

Dodatkowo, zakres ochrony można rozszerzyć o opcje dodatkowe takie jak: pakiet Twój pupil, Twój rower, OC w życiu prywatnym, Assistance Domowe czy NNW Rodzinne.

wstecz