Klienci indywidualni BNP Paribas otrzymali dostęp do oferty Arval

Dodano: 03-12-2020
Publikator: informacja prasowa

Bank BNP Paribas rozszerzył na swoich klientów indywidualnych program „Moje auto”, realizowane we współpracy z Arval Service Lease Polska. Do tej pory z tej oferty mogli korzystać przedsiębiorcy.

Program „Moje auto” to oferta długoterminowego wynajmu pojazdów. Program zapewnia w ramach jednej opłaty dostęp do finansowania i pakietu usług dodatkowych, takich jak: ubezpieczenie AC, OC, przeglądy, cykliczne naprawy, assistance czy samochód zastępczy.

- Dzięki programowi „Moje auto” klient otrzymuje do dyspozycji nowy samochód i zyskuje pełną mobilność. Jednocześnie nie musi sam zajmować się znalezieniem odpowiedniego ubezpieczenia czy pamiętać o przeglądach, bo tym, zajmuje się Arval. Kierowcy mogą po prostu cieszyć się jazdą - tłumaczy Łukasz Niemczuk, Retail Director, Arval Service Lease Polska.

Dodatkowo, dla klientów posiadających w Banku BNP Paribas konto osobiste z poleceniem zapłaty, przygotowano niższą o 100 zł ratę najmu. Promocyjna cena obowiązuje przez cały czas trwania umowy.

Koszt wynajęcia nowego samochodu zależy od jego klasy, długości trwania umowy oraz limitu kilometrów. Program „Moje auto” obejmuje wiele samochodów z różnych segmentów. Osoby zainteresowane ofertą, mogą z niej skorzystać w każdym oddziale banku. Istnieje też możliwość wyboru auta i procesu wnioskowania drogą elektroniczną.

Tagi: oc, ac, ubezpieczenia
wstecz