Generali otrzymało Laur Pośredników

Dodano: 07-10-2017

Pośrednicy uznali Generali za najlepszego partnera w branży ubezpieczeń. Towarzystwo otrzymało Laur Pośrednika - wyróżnienie przyznawane przez firmy zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Firmy zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce najwyżej oceniły Generali pod kątem partnerstwa. Przedsiębiorcy uznali, że towarzystwo cechuje się profesjonalizmem i najwyższymi standardami we współpracy z pośrednikami.

Wyróżnienia zostały przyznane podczas III Kongresu Pośrednictwa Finansowego, w dniu 3 października. Nagrodę odebrał Rajmund Rusiecki, członek zarządu Generali Życie T.U. S.A.

- Nagrodę tę traktuję jako zobowiązanie. Jest ona dla nas bardzo ważna nie tylko dlatego, że otrzymujemy ją z rąk naszych partnerów biznesowych, ale również, że jednym z kluczowych kryteriów była ocena etycznego prowadzenia biznesu. Etyka w biznesie to szereg zachowań, które stawiają na pierwszym miejscu klienta. Nawet jeżeli nie przekłada się to na efekt biznesowy w krótkim okresie, to nie wyobrażam sobie budowania firmy w długiej perspektywie bez etycznego podejścia do wszystkich interesariuszy naszej firmy, w tym partnerów i klientów – tak przyznanie nagrody skomentował Rusiecki w trakcie uroczystej gali przyznania nagród.

wstecz