Donoria wyróżniona tytułem Gazeli Biznesu 2016

Dodano: 17-02-2017

„Puls Biznesu” po raz kolejny przeprowadził prestiżowy ranking „Gazele Biznesu”, który wyróżnia najbardziej dynamiczne polskie firmy. Tytuł Gazeli Biznesu 2016 otrzymał jeden z największych brokerów w Polsce – Donoria. Wyróżnienie to potwierdza unikalność i rynkowy sukces oferty brokera.

„Jako jedna z najszybciej rozwijających się polskich firm doskonale wiemy, że tylko wysokie standardy obsługi i oferta skrojona na miarę gwarantują zadowolenie klientów. Dzięki temu jesteśmy w czołówce najważniejszych brokerów w Polsce” – podaje w komunikacie Donoria.

Ranking „Gazele Biznesu” jest jednym z najstarszych na polskim rynku. Prowadzony jest przez redakcję „Pulsu Biznesu” już od 2000 r. Mogą być w nim sklasyfikowane wyłącznie te firmy, które prowadzą biznes w sposób przejrzysty, w trzech ostatnich badanych latach odnotowały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty.

- Kryteria rankingu „Gazele Biznesu” wpisują się w filozofię naszego biznesu. Nasze wartości pozostają niezmienne od początku istnienia Donorii. To zaangażowanie, spójność, komunikacja, elastyczność, i odpowiedzialność. Dzięki nim możemy utrzymać tak wysokie tempo rozwoju - mówi Dariusz Zajączkowski, prezes Donorii.

wstecz