AXA dostarcza ochronę klientom Wakacje.pl na ryzyko zakażenia koronawirusem

Dodano: 14-09-2020

AXA od lipca dostarcza klientom portalu Wakacje.pl ubezpieczenie podróżne rozszerzone o ochronę na wypadek zachorowania na COVID-19, informuje portal money.pl.

Wakacje.pl we współpracy z AXA od lipca oferują ubezpieczenie obejmujące ochronę na wypadek zachorowania na COVID-19. Dodatkowo ponad 2 tysiące klientów, którzy zakupili polisę wcześniej, bezpłatnie mogło rozszerzyć jej zakres.

Oferta AXA gwarantuje turystom pokrycie kosztów hospitalizacji w przypadku zachorowania podczas wakacji na COVID-19, a także kosztów transportu medycznego, leków czy powrotu do kraju. Ubezpieczenie obejmuje również koszty rezygnacji, co oznacza, że w sytuacji nagłego zachorowania ubezpieczonego lub członka jego rodziny przed rozpoczęciem wyjazdu, podróżny ma prawo ubiegać się o zwrot kosztów poniesionych na poczet wycieczki. Ubezpieczenie dostępne jest w trzech wariantach: STANDARD, KOMFORT i MAX.

AXA nie wprowadziła limitu w zakresie kosztów leczenia na wypadek zachorowania na COVID-19. W ten sposób ubezpieczonemu jest zapewniana ochrona w pełnym zakresie.

wstecz