Aviva nagrodzona za najlepszą aplikacją ubezpieczeniową w konkursie e-Commerce Polska awards

Dodano: 11-10-2018
Kategorie :

Serwis moja.aviva.pl został uznany za najlepszą aplikację ubezpieczeniową przez jury tegorocznej edycji konkursu e-Commerce Polska awards 2018.

Portal MojaAviva to platforma do zarządzania polisami oraz środkami zgromadzonymi na kontach IKE lub IKZE. Serwis umożliwia m.in.:

  • przegląd zakupionych produktów (m.in. wysokość sumy ubezpieczenia, składek i terminów płatności czy zgromadzonych aktywów w ramach programów długoterminowego oszczędzania),
  • wprowadzanie modyfikacji, np. zmianę funduszy, danych osobowych czy osób uposażonych,
  • uzyskanie danych kontaktowych do agenta czy
  • zakup ubezpieczeń. 

Ponadto, klienci, którzy dokonają zakupu produktów poprzez platformę mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek. Aktualnie z platformy MojaAviva korzysta 250 tys. klientów ubezpieczyciela.    

Zakład ubezpieczeń planuje rozszerzenie serwisu o funkcję zgłaszania szkody z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych oraz uiszczenia składek.

Konkurs e-Commerce Polska został już po raz 6. zorganizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Jego celem jest promocja najlepszych przedsiębiorców z branży e-commerce w Polsce, a także dostawców e-usług i e-finansów.

wstecz