April Polska i Societe Generale Insurance rozszerzają ochronę w ubezpieczeniach podróżnych

Dodano: 16-07-2019
Publikator: informacja prasowa

April Polska i Societe Generale Insurance wprowadziło zmiany do swoich dwóch produktów turystycznych: Easy Travel i Easy Travel 365. Pakiet ryzyk w tych polisach został rozszerzony o ochronę w czasie wykonywania pracy za granicą. Przy czym ubezpieczyciel zachował dotychczasową wysokość składki.

- Wsłuchujemy się w zmieniające się dynamicznie potrzeby naszych klientów i odpowiadamy na nie najlepiej, jak potrafimy, szczególnie że April, jako firma międzynarodowa, wyspecjalizowana w ochronie ubezpieczeniowej i usługach assistance, bazuje na ponad 30 latach doświadczeń zdobywanych na całym świecie. Tak właśnie powstała nowa, kompleksowa oferta ubezpieczeń podróżnych oferowanych we współpracy z April Polska, która od teraz będzie nie tylko zapewniać bezpieczeństwo podczas podróży w celach wypoczynkowych i rekreacyjnych, lecz również rozszerza swój zakres o ochronę Polaków wyjeżdżających do pracy za granicę – mówi Joanna Nadzikiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu April Polska.

Produkty swoim zakresem obejmują koszty leczenia do 265 tys. zł w przypadku rocznego ubezpieczenia Easy Travel 365 oraz do 430 tys. zł w przypadku ubezpieczenia podróży krótkoterminowych Easy Travel. Każde ubezpieczenie obejmuje również ochronę w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej – do 100 tys. zł w przypadku Easy Travel 365 oraz do 200 tys. zł w przypadku Easy Travel.

Ponadto w standardowym zakresie polis znajduje się zaostrzenie chorób przewlekłych oraz rekreacyjne uprawianie sportów letnich i zimowych. Dodatkowo dzięki usłudze eDoctor, ubezpieczeni mogą skorzystać z konsultacji lekarskiej w formie rozmowy wideo online lub telefonicznej.

W ofercie dostępne jest również ubezpieczenie kosztów rezygnacji i przerwania podróży Easy Way Back, które umożliwia 100% zwrot kosztów zakupu podróży w przypadku niespodziewanej choroby, zdarzenia losowego, a nawet ataku terrorystycznego w miejscu wyjazdu.

wstecz