Aplikacja Mobilna Open Brokers ułatwi pracę agentów

Dodano: 01-06-2017

Multiagencja ubezpieczeniowa Open Brokers uruchomiła nowoczesne narzędzie do sprzedaży ubezpieczeń: Aplikację Mobilną Open Brokers. Jest ona integralną częścią platformy Open Brokers, dzięki czemu znacznie zwiększy się komfort pracy agenta, oszczędzi jego czas, zminimalizuje ryzyko pomyłek i usprawni codzienną pracę.

- Smartfony na dobre opanowały nasze życie zawodowe i prywatne. Nadszedł czas, aby ułatwiły nam pracę w ubezpieczeniach. Taki cel ma nasza aplikacja mobilna dla agentów – ułatwiać i przyśpieszać pracę z klientem. Przede wszystkim łączymy najlepsze funkcje systemu i aplikacji - mówi Tomasz Suchanek, Członek Zarządu Open Brokers odpowiedzialny za obszar rozwoju Insurtech.

Aplikacja oferuje wiele nowoczesnych funkcji dopasowanych do aktywności każdego Agenta w branży ubezpieczeń, m.in. skanowanie kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego, szybkie dodawanie zdjęć do polis z poziomu telefonu, analizę sprzedaży, zarządzanie wznowieniami.

- Od teraz Agent może skanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego, a odczytane dane automatycznie zapisują się do nowej kalkulacji, która już czeka na niego w systemie – to oszczędzone 10 minut i pozytywne wrażenie klienta. W samej aplikacji jest także dostępna pełna, szybka oferta ubezpieczenia pojazdu kilku TU – to kolejna oszczędność czasu. Dzięki aplikacji agent może wykonać zdjęcia pojazdu i skany dokumentów, a te automatycznie znajdą się w systemie – agent znów oszczędza swój czas. Aplikacja umożliwia także w każdym miejscu i czasie, bez dostępu do komputera: podgląd rozliczeń, analizę sprzedaży w podziale na polisy majątkowe i życiowe na czytelnych wykresach, dostęp do wskazówek ubezpieczeniowych i dokumentów. Dzięki aplikacji agent może dbać o swoich klientów – przypomnieć im o wznowieniu polisy, o badaniach technicznych, pomóc przy szkodzie, złożyć życzenia urodzinowe - dodaje Tomasz Suchanek.

System Open Brokers umożliwia ofertowanie oraz wystawianie polis na życie i polis majątkowych w jednej platformie. Open Brokers przeszła proces pełnej integracji z TU, dzięki czemu polisy ubezpieczyciela wystawiane są bezpośrednio z systemu multiagencji.

- Innowacje w ubezpieczeniach są oczywistym kierunkiem rozwoju tej branży, jednak ich sukces zależy od połączenia obserwacji trendów, nowatorskiego podejścia i głębokiego zrozumienia specyfiki rynku. W Open Brokers wiemy, że branża ubezpieczeń opiera się na relacji agentów i klientów, dlatego każde nowe narzędzie musi realizować ich potrzeby - Tomasz Chwiejczak, Prezes Zarządu Open Brokers.

Jak zapowiada Tomasz Chwiejczak, pod koniec tego roku Open Brokers wdroży kolejną aplikację mobilną, tym razem realizującą bezpośrednie doświadczenia klientów.

wstecz