Aplikacja mobilna do porównania i zakupu polisy od porównywarki Superpolisa

Dodano: 27-10-2016
Kategorie :

Od wtorku (25 października 2016 r.) klienci porównywarki ubezpieczeń Superpolisa mogą korzystać z mobilnej aplikacji do porównania i zakupu polis. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

„Mobilna aplikacja Superpolisy to efekt naszej pracy nad nieustannym usprawnianiem procesu sprzedaży ubezpieczeń. Innowacyjność tego rozwiązania polega na dostępie do oferty wszystkich czołowych towarzystw, porównaniu produktów pod kątem zakresu i ceny, a także możliwości zakupu najatrakcyjniejszej polisy bezpośrednio w aplikacji” – tak o nowych możliwościach piszą eksperci porównywarki Superpolisa.

Dzięki tej aplikacji, klienci mają dostęp do szerokiego asortymentu 30 ubezpieczycieli i sprawnego porównania wszystkich ofert. W ten sposób otrzymują gwarancję niskich cen oraz ochrony dopasowanej do potrzeb każdego klienta. Dzięki aplikacji klienci porównywarki zaoszczędza również czas. Do obliczenia składki polisy komunikacyjnej wystarczy zeskanować kamerą telefonu kod zamieszczony w dowodzie rejestracyjnym auta i odpowiedzieć na pytania w formularzu.

„Zakup ubezpieczenia turystycznego i mieszkaniowego jest równie łatwy. Gdyby podczas wypełniania formularza lub na etapie wyboru polisy zrodziły się jakieś pytania, można je zadać doradcy i kontynuować wyliczenia z jego pomocą. Co najważniejsze, wybraną polisę można kupić bezpośrednio w aplikacji” – czytamy na stronie internetowej porównywarki.

wstecz