Akcja „Miasto nas porusza”, czyli propozycja od ING dla nastolatków

Dodano: 24-10-2022
Publikator: informacja prasowa

W ramach projektu „Miasto nas porusza”, ING Bank Śląski zaprasza nastolatków do zdobycia streetowej bluzy zaprojektowanej przez markę Kamuflage.

Ponad 50 proc. nastolatków ma pasję i hobby, na które poświęca swój czas. Sporty streetowe to coś więcej niż hobby. To zajawka, która definiuje i pozwala być częścią grupy z podobnym podejściem do życia. W ING wspieramy młodych w robieniu swojego i odkrywaniu nowych możliwości. Tym razem przygotowaliśmy niespodziankę dla nastoletnich miłośników streetstylu. W ramach naszej współpracy z Kamuflage – w myśl idei „Miasto nas porusza” – powstała kolekcja  streetowych kart i bluz, zaprojektowanych specjalnie dla tej akcji” – zauważa dyrektor banku odpowiedzialna za komunikację marketingową.

Promocja Mobi z bluzą skierowana jest do nastolatków, którzy nie mają jeszcze konta w banku. Po otwarciu konta w okresie obowiązywania promocji, młodzi otrzymają kod na bluzę od Kamuflage z limitowanej edycji dla ING. Z kolei konkurs WyDROP bluzę skierowany jest do nastolatków, którzy już bankują z ING. Instytucja w ten sposób chce docenić swoich klientów. Aby otrzymać kod na bluzę wystarczy opisać swoją zajawkę zgodnie z regulaminem konkursu.

wstecz