10 Interium dotyczyło oferty ubezpieczenia OC zawodowej architektów, projektantów i inżynierów

Dodano: 27-01-2017

Eksperci InterRisk przeprowadzili kolejne Interium, które przed ekrany komputerów zebrało ponad 600 pośredników ubezpieczeniowych. Tematem dziesiątego już webinarium była oferta Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej zawodowej architektów, projektantów i inżynierów.

Podczas szkolenia, przypomniano jak funkcjonuje ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej. Uczestnicy Interium dowiedzieli się również, że nowy produkt InterRisk jest przeznaczony dla osób, które pełnią samodzielnie funkcje techniczne w budownictwie, czyli dla projektantów, architektów, inspektorów nadzoru, kierowników budów.

„Elżbieta Guzek–Krzyżewska przypomniała, że ubezpieczenia zawodowe dzielą się na obowiązkowe i dobrowolne oraz podkreśliła wagę ubezpieczeń dobrowolnych, które dają możliwość lepszego dopasowania do potrzeb klienta” – podaje ubezpieczyciel.

InterRisk uzupełnił ofertę OC o klauzulę ochrony prawnej, która składa się z dwóch elementów: asysty prawnej, umożliwiającej konsultację z profesjonalnym prawnikiem oraz ubezpieczenia kosztów reprezentacji interesów prawnych klienta (czytaj więcej: Ochrona prawna dla architektów, projektantów i inżynierów budowalnych od InterRisk).

wstecz