bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
IT w finansach
27 lutego 2018 r. – IT w ubezpieczeniach

27 lutego 2018 r. – IT w ubezpieczeniach

Dodano: 2018-02-20

Najbliższe lata to ogromne wyzwania dla branży ubezpieczeniowej. Z jednej strony będzie to okres dynamicznego rozwoju, z drugiej natomiast konieczność dostosowania rozwiązań i podejść do klienta oraz zmieniających się wymagań rynku. Jednym z tych wyzwań będzie konieczność zrozumienia klienta, jego potrzeb i oczekiwań oraz umiejętność jak najlepszego odpowiadania na nie.

Z tym zagadnieniem zmierzą się prelegenci i uczestnicy XVII edycji konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego „IT w ubezpieczeniach”. Beinsured.pl zostało patronem medialnym wydarzenia. 

Podczas konferencji zostaną pokazane najnowsze rozwiązania technologiczne, a zaproszeni prelegenci opowiedzą o swoich doświadczeniach oraz nowościach w branży.

Konferencja „IT w ubezpieczeniach” odbędzie się 27 lutego 2018 r. w hotelu Courtyard w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się poprzez formularz na stronie wydarzenia: http://gigacon.org/event/ubezp_18/

Artykuły powiązane

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...

Ubezpieczyciel jednak wypłaci odszkodowanie bliskim ofiar wypadku na A1

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 miał miejsce 16 września 2023 r. To właśnie tego dnia kierowca jadący z p...

Pracodawca musi prowadzić teczki nawet jeśli nie wykonuje kontroli trzeźwości

Państwowa Inspekcja Pracy oraz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej potwierdzają, że nawet jeśli pracodawca nie wy...