NOWE rozporządzenia i nowelizacje do nowej PZP – CYKL SZKOLEŃ Z NOWEJ USTAWY PZP_EKSTRA

Dodano: 22-12-2020

Rewolucja w PZP właśnie się rozpoczęła. W ostatnich dniach 2020 r. w Dzienniku Ustaw miał miejsce istny wysyp rozporządzeń do nowej PZP. Wprowadzają one istotne zmiany i nowe obowiązki dla Wykonawców, jak choćby konieczność pozyskania nowych dokumentów podmiotowych, w tym zaświadczeń o niekaralności dla podmiotu (tzw. KRK zbiorowe) i dla osób wchodzących w skład zarządów, rad nadzorczych i prokurentów. A to nie koniec nowości…

Właśnie nowym aktom wykonawczym do nowej PZP chcemy poświęcić dodatkowe – EKSTRA – szkolenie z cyklu nowej ustawy PZP.

Zapraszamy już w ten czwartek – 14 stycznia 2021 r. na warsztat, podczas którego zostanie omówionych pięć rozporządzeń do nowej ustawy PZP oraz nowelizacji nowej ustawy PZP:

  • w ramach ustawy z dnia 27 listopada 2020 r. o zmianie ustawy o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi, ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw,
  • nowa przesłanka wykluczenia, tj. projekt ustawy o zmianie ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa oraz ustawy – Prawo zamówień publicznych.

Szkolenie odbędzie się w trybie online, który zapewnia bezpieczny, ale i aktywny udział i zaangażowanie uczestników. Ponadto, żeby urozmaicić i nadać dynamiki szkoleniu online, będzie ono prowadzone przez dwóch wykładowców.

Wiodący eksperci z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI prowadzący szkolenia: mec. Jonna Hołowińska i mec. Piotr Trębicki.

Pliki do pobrania

wstecz