29 listopada 2017 r. - Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń – Finalna wersja wkrótce – Przygotuj się! CZĘŚĆ II

Autor: Szkoła Ubezpieczeń beinsured, Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI, eOFWCA.pl

Dodano: 26-09-2017

Portal beinsured.pl wraz z partnerem merytorycznym, Kancelarią CZUBLUN TRĘBICKI oraz portalem eOFWCA.pl, serdecznie zapraszają na cykl 3 szkoleń: „Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń – Finalna wersja wkrótce – Przygotuj się!”. Organizowane spotkania odbędą się w Sienna Training Centre w Warszawie. Gazeta Ubezpieczeniowa objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

W dniu 23 października 2017 r. odbędzie się pierwsza część szkolenia, podczas której omówione zostaną m.in. różne kategorie dystrybutorów, bliskie powiązania, wpływ UDU na dystrybucję ubezpieczeń obowiązkowych, a także oferowanie ubezpieczeń grupowych po wejściu w życie UDU.

W dniu 29 listopada 2017 r. odbędzie się druga część szkolenia. Podczas warsztatu, poruszone zostaną m.in. kwestie zasad wynagradzania dystrybutorów, obowiązki informacyjne i analiza potrzeb, konflikt interesów, bancassurance w świetle IDD, a także dystrybucja ubezpieczeń o charakterze inwestycyjnym.

W dniu 6 grudnia 2017 r. zapraszamy na specjalne szkolenie, które w całości poprowadzone zostanie w języku angielskim: „The final insurance distribution act coming soon - Be prepared!”.

Warsztaty poprowadzą specjaliści ds. ubezpieczeń z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI oraz z portalu eOFWCA.pl.

Wśród trenerów znajdzie się m.in. Agnieszka Jakuczek, która doświadczenie i wiedzę w kwestii dystrybucji zdobyła z każdej strony biznesowej: budowania koncepcji i wdrażania całych modeli biznesowych, sprzedażowej własnej i jako Key Account Manager, obsługi i rozliczeń pośredników ubezpieczeniowych. Pracowała w takich towarzystwach jak: PZU, Nationale-Nederlanden, Nordea Life and PTE, AXA. Ponad 20-sto letnia wiedza i doświadczenie zdobyte w ubezpieczeniach na życie, majątkowych, bancassurance i szeroko rozumianego affinity pozwoliło na uruchomienie eOFWCA.pl.


Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące przepisów nowej ustawy, gorąco zachęcamy do zgłaszania zagadnień, które chcieliby Państwo przedyskutować podczas tych szkoleń. Bardzo zależy nam, by nasze szkolenia były przede wszystkim praktyczne i pomocne w prowadzonej przez Państwa działalności, dlatego też liczymy na Państwa głosy.

Propozycje zagadnień uprzejmie prosimy zgłaszać pod adresem mailowym: m.murach@cztr.pl

 

 

 

wstecz