26 lutego 2019 r. – IT w ubezpieczeniach

Dodano: 15-02-2019
Kategorie :

GigaCon organizuje kolejną edycję konferencji poświęconej zagadnieniom informatyzacji sektora ubezpieczeń.

„Najbliższe lata to ogromne wyzwania dla branży ubezpieczeniowej. Z jednej strony jest to perspektywa dynamicznego rozwoju z  drugiej konieczność dostosowania rozwiązań i podejścia do klienta do zmieniających się wymagań rynku. To już nie sama oferta produktowa jest najważniejsza a sprawność procesów, jakość kontaktu z klientem. Szybkość i wygoda tego kontaktu.
Wyzwaniem jest zrozumieć klienta,  jego potrzeby i oczekiwania i umieć na nie jak najlepiej odpowiedzieć. Dodatkowo cyfryzacja ubezpieczeń to także dodatkowe zagrożenia m.in  wyłudzenia, kradzież danych”, czytamy w zaproszeniu na konferencję.

Wydarzenie skierowane jest głównie do specjalistów z zakresu IT, rozwoju biznesu i nowych technologii. Podczas konferencji zostaną poruszone zagadnienia takie jak: stanowisko KNF dot. stosowania chmury obliczeniowej i inne aspekty prawne tego rozwiązania, wdrażanie innowacji w organizacjach czy ochrona danych osobowych na rynku ubezpieczeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się przez formularz rejestracyjny, dostępny na stronie wydarzenia: https://gigacon.org/event/ubezp_19/.

beinsured.pl objęło patronat medialny nad konferencją.

 

wstecz