17-18 października 2019 r. - XI Kongres Bancassurance

Dodano: 30-09-2019
Kategorie :

W dniach 17-18 października 2019 r. w hotelu Narvil w Serocku odbędzie się XI Kongres Bancassurance. Tematem wiodącym kongresu będą wyzwania stojące przed środowiskiem ubezpieczeniowym i bankowym w świetle prokonsumenckich zmian na rynku bancassurance.

Kongres skierowany jest do pracowników zakładów ubezpieczeń, banków, Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, Ministerstwa Finansów, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Rzecznika Finansowego oraz przedstawicieli prasy branżowej. Kongres jest organizowany przez Polską Izbę Ubezpieczeń we współpracy ze Związkiem Banków Polskich.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kongresie powinny wypełnić i przesłać go na adres: do dnia 8 października br. Organizatorzy zapewniają, że potwierdzenia udziału w kongresie zostaną przesłane do 11 października br. na wskazane w zgłoszeniu adresy mailowe.

Udział w kongresie dla członków PIU i ZBP jest bezpłatny. Dla osób niebędących przedstawicielami banków lub zakładów ubezpieczeń opłata za uczestnictwo wynosi: 1200 zł netto dla jednej osoby lub 2000 zł netto dla dwóch osób zgłoszonych przez jedną instytucję.

W związku z określoną liczbą miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo ograniczenia liczby uczestników reprezentujących poszczególne firmy do 2 osób w celu umożliwienia szerokiej reprezentacji wszystkich podmiotów rynku bancassurance.

Agenda XI Kongresu Bancassurance jest dostępny pod adresem: https://piu.org.pl/wp-content/uploads/2019/09/agenda-XI-Kongres-Bancassurance.pdf

wstecz