Zdalnie czyli legalnie – nowy projekt z obszaru Prawa pracy w Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI i beinsured.pl

Autor: Karolina Bogumił-Łagowska, radca prawny, szef praktyki prawa pracy i prawa procesowego | Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI

Dodano: 07-04-2021
Kategorie :

Większość organizacji od roku funkcjonuje w trybie pracy zdalnej. Jest to nowa sytuacja dla wielu pracodawców, z którą wiąże się bardzo dużo pytań i wątpliwości co do stosowania przepisów Kodeksu pracy. Wymienić należy tu choćby organizację miejsca pracy, kwestie kosztów czy rozliczanie czasu pracy.

Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI, odpowiadając na potrzeby wielu pracodawców, rozpoczyna projekt „Zdalnie czyli legalnie”.

W każdą środę eksperci Prawa pracy będą dzielić się praktyczną wiedzą na temat organizacji pracy zdalnej, opracowanej na podstawie procedowanego projektu nowelizacji Kodeksu pracy. Każdy miesiąc będzie poświęcony innemu zagadnieniu. Nowy cykl będzie otwierać nagranie video, publikowane na początku miesiąca. Cały projekt zostanie zakończony wydaniem komentarza dot. regulacji pracy zdalnej oraz szkoleniem.

Z wielką radością rozpoczynamy projekt pierwszym nagraniem, na którym jego koordynatorka – radca prawny Karolina Bogumił-Łagowska, szef praktyki prawa pracy i prawa procesowego – opowiada o nowym przedsięwzięciu i najważniejszych problemach dla pracodawców, związanych z pracą zdalną.

Zapraszamy do śledzenia profilu Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI na LinkedInie oraz w serwisie YouTube oraz subskrybowania newslettera LEGAL FLASH! 

 

wstecz