SKOK Ubezpieczenia sponsorem V edycji „Lata z Książką”

Dodano: 25-08-2016

„Lato z Książką” to inicjatywa czytelnicza organizowana przez wydawnictwo Zysk i S-ka oraz agencję ZyskMedia. W tym roku akcja odbyła się po raz piąty w czterech turystycznych miastach Polski: Łebie, Szczyrku, Ustroniu i Mikołajkach. Sponsorem projektu jest SKOK Ubezpieczenia.

Akcja adresowana jest do osób w każdym wieku, zarówno do dzieci, jak i dorosłych. W tegorocznej edycji „Lata z Książką” gośćmi byli znani autorzy, m.in.: Piotr Gociek, Ryszard Czarnecki, Bogdan Rymanowski, Jacek Pałkiewicz, Marcin Wolski, Krzysztof Skiba oraz Wojciech Cejrowski. Uczestnicy spotkań mieli możliwość wysłuchania o dziełach pisarzy oraz zakupu wielu książek.

Dla najmłodszych, organizatorzy przewidzieli specjalny program, w ramach którego dzieci mogły poznać dedykowaną im poezję Juliana Tuwima, a także posłuchać o przygodach młodych bohaterów szwedzkiej literatury dla dzieci.

„Lato z Książką” organizowane jest w turystycznych miejscowościach. Mimo to, poza wczasowiczami, wydarzenie odwiedziło wielu fanów literatury z całej Polski

wstecz