Rankingu pakietów OC, AC, NNW

Dodano: 14-05-2018
Publikator: Porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl

Serwis Ubea.pl przygotował zestawienie cen ubezpieczeń komunikacyjnych obowiązujących w kwietniu 2018 r. Ranking jest opracowywany na podstawie wyników generowanych przez użytkowników porównywarki ubezpieczeń.

W kwietniu zmieniła się wysokość składki ubezpieczeniowej OC, AC i NNW w większości zakładów ubezpieczeń. Na wysokiej pozycji w rankingu znalazła się Benefia, która zajęłą pierwszeą pozycję w aż trzech zestawieniach. W klasyfikacji przyznawane są punkty od 0,00 do 5,00.

W kwietniu w rankingu polis OC, pakietu OC+NNW, a także pakietu OC+AC+NNW zwyciężyła Benefia. Natomiast w rankingu pakietów OC+AC na pierwszej pozycji znalazł się Link4. W przypadku towarzystwa Benefia jest to awans, ponieważ wcześniej liderem całego rankingu była Aviva. Spory sukces odnotowała również marka MTU, która awansowała z czwartego miejsca na drugie w rankingu polis OC bez pakietowych dodatków. Z zestawienia wynika, że zmiany są bardzo zróżnicowane. Jednak sytuacja na rynku ubezpieczeniowym nie zostawia złudzeń i kierowcy nie powinni liczyć na stałą obniżkę OC ppm.

wstecz