„My way. Inspiracje”, czyli niezwykłe historie na XI Europejskim Kongresie Gospodarczym i European Start-up Days

Dodano: 30-04-2019
Kategorie :

Podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (13-15 maja br.), w ramach cyklu „My way. Inspiracje”, wystąpią osoby z różnymi ciekawymi pasjami i ponadprzeciętną motywacją, które opowiedzą o swoich drogach do sukcesu i jak dzięki wytrwałości i konsekwencji wprowadzili w życie swoje niezwykłe i śmiałe koncepcje.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Kinga Baranowska - polska himalaistka, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników, Karol Bielecki – reprezentant Polski w piłce ręcznej, Rafał Sonik – zwycięzca Rajdu Dakar,  Robert Konieczny, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich architektów czy Marek Kamiński, podróżnik, zdobywca dwóch biegunów.

– „My way. Inspiracje” to kolejny z elementów łączących Europejski Kongres Gospodarczy i European Start-up Days. Uczestnicy obu wydarzeń będą mogli posłuchać różnych, inspirujących, motywujących i, co istotne, prawdziwych historii – mówi, prezes Grupy PTWP, organizator Kongresu.

XI Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach odbędzie się w dniach 13-15 maja br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku. 14 i 15 maja towarzyszyć mu będą European Start-up Days stanowiące przestrzeń otwartego dialogu pomiędzy start-upami, inwestorami a organizacjami wsparcia biznesu.

wstecz