Zmiany w bankowości internetowej ING Business

Dodano: 12-01-2022
Publikator: informacja prasowa
Kategorie :

ING poinformował o wprowadzeniu nowej strony logowania do bankowości internetowej ING Business. Odświeżona wersja serwisu kierowana jest do klientów korporacyjnych banku.

W nowej stronie logowania do bankowości internetowej ING Business został zmieniony adres logowania, sposób wprowadzania hasła i wygląd strony dla klientów, którzy korzystają z metody opartej o login, hasło i SMS. Teraz użytkownicy ING Business będą mogli wpisać pełne hasło zamiast wybranych znaków.

Jak informuje ING Bank Śląski S.A., wprowadzenie nowej strony jest odpowiedzią na oczekiwania klientów korporacyjnych banku. Wskutek wprowadzonych zmian proces logowania został uproszczony. Zachowano niezbędne zasad bezpieczeństwa. Użyty został również prostszy język, dzięki czemu treści powinny być bardziej przejrzyste. Nowa strona jest responsywna, dopasowuje się do każdego rozmiaru ekranu. Co więcej, logowanie spełnia wytyczne WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines) na poziomie AA, dzięki czemu jest dostępne dla osób niedowidzących i niewidzących.

− Zmiany, które udostępniliśmy są odpowiedzią na potrzebę uproszczenia sposobu logowania do aplikacji, którą zgłaszali nam nasi klienci. Zostały wypracowane wspólnie z nimi w czasie projektowania nowej strony. Teraz logowanie jest łatwiejsze i szybsze, ale równie bezpieczne. Uprościliśmy sposób wprowadzania hasła i autoryzację przez sms i aplikację mobilną. Zadbaliśmy o to, by nowa strona logowania była wygodna w użytkowaniu i dostępna dla każdego, na każdym urządzeniu. Mamy nadzieję, że zmiany spotkają się z pozytywnym odbiorem ze strony naszych klientów – powiedziała Joanna Więcek-Sitek, dyrektor Tribe’u Global Business Banking Digital Platform.

wstecz