Warta rozpoczęła współpracę z Bankiem Pocztowym

Dodano: 09-10-2019
Publikator: informacja prasowa

Warta podjęła współpracę z Bankiem Pocztowym w zakresie dystrybucji produktów ubezpieczeniowych. Towarzystwo przygotowało dla klientów banku dwa ubezpieczenia udzielające ochrony na ryzyko poważnego zachorowania - Warta Moje Zdrowie oraz Warta Dla Zdrowia.

- Stale poszerzamy grono naszych partnerów na rynku bancassurance. Cieszę się, że rozpoczynamy współpracę z Bankiem Pocztowym, który umożliwia nam dotarcie z ofertą ubezpieczeń na życie do bardzo szerokiej i wymagającej grupy klientów. Kierujemy do nich praktyczne ubezpieczenie, które ma być pomocą w przypadku problemów ze zdrowiem – mówi Tomasz Kowalski, dyrektor zarządzający odpowiedzialny za Departament Bancassurance w Warcie.

- Oferta dla klientów Banku Pocztowego została oparta o naszą strategię dla ubezpieczeń na życie. Skupiamy się w niej na sprzedaży polis ze składką regularną o charakterze ochronnym, osiągając na tym polu wyjątkowe na tle rynku wyniki -  dodaje.

Oferta ubezpieczeniowa Warty dla klientów Banku Pocztowego składa się z dwóch ubezpieczeń skierowanych do różnych grup wiekowych. Ubezpieczenie „Warta Moje Zdrowie” skierowane jest do osób w wieku 18 – 55 lat. Produkt zapewnia wsparcie finansowe w przypadku zdiagnozowania poważnej choroby. Umowa ubezpieczenia zawierana jest na 5 lat (z możliwością przedłużenia tego okresu), ze stałą składką i sumą ubezpieczenia. Z kolei produkt „Warta Dla Zdrowia” powstał z myślą o osobach w przedziale wiekowym 55 – 75 lat. Środki wypłacane są w przypadku niezdolności do samodzielnej egzystencji, pobytu w szpitalu w wyniku wypadku czy na zakup leków. Ponadto w ofercie uwzględniono szeroki pakiet assistance.

Współpraca z Bankiem Pocztowym stanowi realizację strategii Warty, która zakłada wzmacnianie sprzedaży ubezpieczeń na życie ze składką regularną.

wstecz