W tym tygodniu rozpoczyna się Szczyt Ubezpieczeniowy

Dodano: 26-09-2017

Już w najbliższy czwartek (28 września br.) rozpocznie się Szczyt Ubezpieczeniowy. Jest to pierwsza w Polsce internetowa konferencja skierowana do sektora ubezpieczeniowego, w szczególności do: agentów, brokerów oraz reprezentantów multiagencji. W wydarzeniu jako prelegent weźmie udział mec. Piotr Czublun, który omówi regulacje dot. ochrony danych osobowych i rozporządzenia RODO w kontekście pracy agentów ubezpieczeniowych.

Sektor ubezpieczeniowy w Polsce stoi przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest cyfryzacja. Towarzystwa ubezpieczeń, działające na krajowym rynku, dopiero wdrażają do swoich modeli biznesowych pierwsze projekty i rozwiązania z obszaru nowych technologii. W związku z tym kluczowe staje się pytanie - czy rodzimy sektor ubezpieczeniowy ma szansę powtórzyć historię usług bankowości internetowej, które są uważane są za jedne z najbardziej nowatorskich w Europie?

Ta kwestia będzie jednym z tematów poruszonych podczas nadchodzącego Szczytu Ubezpieczeniowego. Wydarzenia odbędzie się wyłącznie w internecie. Podczas dwóch wieczorów (28 i 29 września) w sieci zostanie opublikowanych kilkadziesiąt 20-minutowych wystąpień prelegentów. Wśród nich znajdzie się Piotr Czublun, który opowie o ochronie danych osobowych klientów i rozporządzeniu RODO w codziennej pracy agenta.

Ponadto, zostaną poruszone tematy istotne dla branży ubezpieczeniowej z obszaru marketingu internetowego (SEO, social media, wideo, email), HR, sprzedaży i technologii. Opowiedzą o nich m.in. Arkadiusz Bednarski, Rafał Mróz, Paweł Tkaczyk, Mikołaj Winkiel, Igor Rusinowski, Rafał Pikul oraz Rain Takahashi.

- Mam nadzieję, że Szczyt Ubezpieczeniowy wpisze się jako cykliczne wydarzenie dla branży ubezpieczeniowej; jako wydarzenie oferujące wystąpienia prominentnych gości z gotowymi zestawami porad do natychmiastowego wdrożenia - przyznaje Marcin Kowalik, organizator Szczytu Ubezpieczeniowego.

Udział w Szczycie Ubezpieczeniowym jest darmowy. Więcej informacji: http://szczytubezpieczeniowy.pl/

Tagi: agent
wstecz